Pomoc w schronisku jest bardzo ważna i cenna. Ważne żeby odpowiadała na potrzeby naszych podopiecznych i była mądra.

Możesz nas wspomóc na różne sposoby, np. finansowo dokonując wpłaty z dopiskiem „darowizna” na numer konta BANK PEKAO S.A  lub poprzez darowizny rzeczowe.

21 1240 2890 1111 0010 3573 5712

Opiekujemy się zwierzętami mającymi szczególne potrzeby. Psy mieszkające w schronisku żyją w stresie, w dużym skupisku, w którym łatwiej przenoszą się choroby. Niektóre z nich są chore albo przechodzą rekonwalescencję po wypadkach. Musimy im dawać karmę dobrej jakości, ponieważ ta gorsza, najtańsza, im nie służy. 

Dlatego jeśli chcecie pomóc, kupcie im dobrą karmę. Wybierzcie coś z dużą zawartością mięsa. Nie martwcie się, że przynosicie dwie puszki zamiast 10-kilogramowego worka, który kupilibyście w tej samej cenie. Znamy ceny karm i docenimy to, że pomagacie mądrze.
Oprócz karmy schronisko przyjmuje smakołyki i zabawki dla psów, koce, ręczniki, legowiska oraz obroże, szelki i smycze (szczególnie dla psów średnich i dużych). Przez cały rok potrzebujemy środków zabezpieczających psy przed kleszczami. Najchętniej przyjmiemy środki w formie Spot-On (pipetka) lub tabletek.
Nie przynoście materaców, starej odzieży, kołder, poduszek, śpiworów czyli rzeczy posiadających jakieś wypełnienia. Psy w schronisku często to rozrywają i zdarza im się połknąć materiał wypełniający. Może się to skończyć utratą zdrowia lub życia!